1 Dorm Suite -Itaim Bibi A 5 Min Av Faria Lima Ni1903

  • 29 m²
  • 1 sypialnia
  • 1 łazienka

1 Dorm Suite -Itaim Bibi A 5 Min Av Faria Lima Ni1903 São Paulo leży w São Paulo, 5 km od lotniska Congonhas. 1-pokojowy apartament może pomieścić do 3 osób.

W 1 Dorm Suite -Itaim Bibi A 5 Min Av Faria Lima Ni1903 zaprojektowano 1 łazienkę. Ponadto w pokojach znajdują się suszarka do włosów i ręczniki.

Ten apartament oferuje również aneks kuchenny.

Ponte Octávio Frias de Oliveira znajduje się 3 km od apartamentu o powierzchni 29 m². Hala koncertowa Ibirapuera Auditorium też jest blisko, 25 min spacerem stąd. Do centrum São Paulo można dojść spokojnym krokim w kilka minut. Kilka kroków od obiektu leży Rua do Artesão.

Potrzebujesz więcej opcji?
Check Top hotels near 1 Dorm Suite -Itaim Bibi A 5 Min Av Faria Lima Ni1903 São Paulo
Flat Hotel Vila Olimpia Experience | Delfhy
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Flat Hotel Vila Olimpia Experience | Delfhy

5.5
Przyjemnie 2 opinie
210 m od nieruchomości
Westay Studios - Unidade 02
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Westay Studios - Unidade 02

8.8
Świetny 51 opinii
752 m od nieruchomości
USD 31 USD 28
za noc
Excelente Oportunidade Na Vila Olimpia
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Excelente Oportunidade Na Vila Olimpia

4.5
Przyjemnie 2 opinie
974 m od nieruchomości
    Jak dojechać do hotelu

    Lotniska

    Lotnisko Congonhas
    5 km

    Stacje kolejowe

    Dworzec kolejowy Julio Prestes
    8 km

    Udogodnienia

    Internet

    • Wi-Fi

    Opcje parkingowe

    • Parking

    W kuchni

    • Przybory kuchenne

    W pokojach

    • Klimatyzacja

    Urządzenia

    • Telewizor LCD

    Dostępne na miejscu

    • Całkowity zakaz palenia

    Zwierzęta

    • Zakaz wprowadzania zwierząt !

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 15:00 do 23:59
    Wyjazd: do 10:00
    Często Zadawane Pytania
    • Czy 1 Dorm Suite -Itaim Bibi A 5 Min Av Faria Lima Ni1903 akceptuje zwierzęta?
      Niestety 1 Dorm Suite -Itaim Bibi A 5 Min Av Faria Lima Ni1903 nie jest przyjazny zwierzętom.
    • Czy 1 Dorm Suite -Itaim Bibi A 5 Min Av Faria Lima Ni1903 posiada kuchnię?
      W 1 Dorm Suite -Itaim Bibi A 5 Min Av Faria Lima Ni1903 goście mogą korzystać z pełnowymiarowej kuchni wyposażonej w lodówkę, piekarnik i przybory kuchenne.

    Lokalizacja

    Map
    W pobliżu

    Lotniska

    Lotnisko Congonhas
    5 km

    Stacje kolejowe

    Dworzec kolejowy Julio Prestes
    8 km

    Atrakcje w pobliżu

    Restauracje w pobliżu

    Galeria

    Opinie

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.
    Przejdź do opinii
    Recenzja nie została wysłana.

    Skontaktuj się z Nami

    Prosimy o dokonanie rezerwacji grupowej, jeżeli potrzebujesz więcej niż 4 pokoi.
    Państwa dane
    Temat
    Wiadomość
    1 Dorm Suite -Itaim Bibi A 5 Min Av Faria Lima Ni1903 São Paulo

    Pokaż na mapie:

    Zabytki
    Polecane restauracje
    Transport publiczny
    Dziękujemy za twoją opinię
    Dziękujemy za subskrypcję
    Zamknij